ראשי / ייעוץ השקעות נדל"ן / פרופיל משקיע: איך אנו בונים פרופיל משקיע בנדל"ן בעזרת מערכת תשאול?

פרופיל משקיע: איך אנו בונים פרופיל משקיע בנדל"ן בעזרת מערכת תשאול?

כאשר אנו ניגשים לבנק ומבקשים שירותי השקעות, הם הישר הולכים ובונים עבורכם פרופיל משקיע פיננסי. מדובר בפרופיל שמבוסס על שאלות מסוימות ששואלים אתכם וכוללות בין היתר את מעמדכם, הכנסתכם, גובה החיסכון שתרצו להשקיע, הסיבה שהם מרכיבים פרופיל משקיע הנו בכדי שיוכלו להעניק לכם (או לעצמם..) שירות טוב יותר.

פרופיל משקיע נדל"ן

בעוד למשקיע הפועל בתוך מערכת מסודרת של בנק יש פרופיל משקיע שיופיע לכל בנקאי כאשר הוא מתנהל מולכם, בעולם האמיתי אין לנו פרופיל אישי להשקעות. כלומר, במידה ואנו רוצים לבצע השקעות נדל"ן או השקעות בשוק ההון בעצמנו, עלינו לנסות וליצור לעצמנו פרופיל עצמי למשקיע. הבעיה בכך, שאנו נוטים לפרגן לעצמנו ולשאול רק את השאלות שעליהם קל ונוח לנו לענות ומכך שהערך של פרופיל אישי נמוך מאוד.

מסיבה זו, אנו עוזרים לכם לבנות פרופיל משקיע אישי!

איך אנו בונים פרופיל משקיע בנדל"ן בעזרת מערכת תשאול?

אז כפי שניתן להבין, אנו בונים את הפרופיל של כל משקיע ומשקיע על ידי תשאול מתמשך המורכב משני חלקים:

  1. תשאול ממוחשב – לצורכי חישוב ולמניעת פספוס שאלות.
  2. תשאול אנושי – להבנה מעמיקה יותר של אופי  המשקיע.

תשאולים אלו אף הן מורכבים משלושה חלקים:

  1. תשאול אישיות המשקיע.
  2. תשאול משפחתי למשקיע.
  3. תשאול כלכלי למשקיע.

כלל התשאולים מחושבים הן על ידי אלגוריתם והן על ידי יועץ השקעות נדל"ן אנושי ויחדיו הם יוצרים את התמונה המלאה והמדויקת לפרופיל המשקיע.

מה עושים עם פרופיל משקיע נדל"ן?

אנו שמחים ששאלתם! פרופיל משקיע הנו מסמך פרטי ששייך אך ורק למשק הבית של המשקיע. כלומר, המסמך אינו עובר הלאה לאף גורם צד שלישי. ביכולתו של המשקיע לגשת עם פרופיל משקיע ליועצי ההשקעות שלנו לאיתור נכסים בהתאם לפרופיל האישי ואו לחכות לרגע המתאים ולפעול בהתאם לנתוניו האישיים שבפעם הראשונה מבוססים על נתוני אמת ומעידים על היכולת האמיתית של המשקיע.

במקרים רבים אנו מתייחסים לפרופיל משקיע כאל מרשם תרופות. כלומר, בדומה לכך שאנו עוברים אבחון רפואי על ידי רופא ועל פי התוצאות אנו רוכשים תרופות לפי מרשם, כך כאשר אנו מעוניינים להשקיע בנדל"ן נפעל על פי מרשם שנקבל מיועץ השקעות נדל"ן שמתבסס על תשאול מקצועי וממושך.

רוצים לבדוק מהו הפרופיל משקיע שלכם? קבעו איתנו פגישה!

 

רוצים להשקיע או לרכוש דירה? שוחחו עמנו ונעזור לכם לבחון השקעות וחלופות מותאמות אישית! 

  
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים