ראשי / תיאום פגישת ייעוץ והכוונה במכון / ייעוץ נדל"ן בראשון לציון – מכון ייעוץ השקעות נדל"ן בראשון לציון

ייעוץ נדל"ן בראשון לציון – מכון ייעוץ השקעות נדל"ן בראשון לציון

מעוניינים לקנות דירה? רוצים לבצע השקעה בנדל"ן? במידה ואתם מרגישים לא בטוחים בעצמכם, במידה ואתם לא יודעים כמה כסף להשקיע ובאילו רמות סיכון, הרי שאתם חייבים לעצמכם לקבוע פגישת אבחון וייעוץ השקעות נדל"ן עם יועץ השקעות נדל"ן.

ייעוץ נדל"ן בראשון לציון

גרים בערים: ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, חולון או בת ים? מכון הייעוץ שלנו ישמח לשרת אתכם.

מכון הייעוץ מבית Unadlan פועל ברחוב יעקב פריימן 20 ראשון לציון (סמוך למתחם הרובע). המכון מעניק שירותים שונים לרוכשי דירות ומשקיעי נדל"ן וזאת בכדי לסייע בידם להגדיר יעדים ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

אודות מכון הייעוץ:

מכון הייעוץ הנו שלב ראשון בדרכם של משקיעים ורוכשי דירות רבים. המכון, מציע שירותי אבחון ממוחשבים ואנושיים בכדי להשלים תמונה רחבה ככל האפשר אודות מבצע הרכישה / השקעה. מידע זה מאפשר ליועץ השקעות נדל"ן להכווין את הלקוחות בצורה מדויקת להפליא אל נכסים ואו השקעות שאינם רק טובות בהיבט הרחב אלא טובות בהתאמה מלאה לאישיותו, משפחתו ומצבו הכלכלי של רוכש הדירה או המשקיע.

בחרנו למקם את המכון בראשון לציון מאחר ולא רצינו להיכנס אל תוך העיר תל אביב וחיפשנו עיר בה יש פעילות רחבה של פרויקטים בנדל"ן. כיום, העיר ראשון לציון היא אחת הערים הצומחות והמבוקשות ביותר במרכז הארץ (בין היתר בזכות עתודות קרקע רבות ופינוי מחנה צריפין במזרח).

שירות הייעוץ המוצעים במכון:

שירותים אלו מבוססים בין היתר על פי תוצאות אבחון שלקוחותינו עוברים ובו אנו זוכים לשקף את המשקיע / רוכש הדירה בצורה מדויקת להפליא. במידה ואתם גרים בערים: ראשון לציון, רחובות, נס ציונה, חולון או בת ים, ביכולתכם לקבוע עמנו פגישה ואנו נשמח לייעץ לכם לפני רכישת דירה, לפני השקעה בנדל"ן ואו במהלך התהליך לביצוע העסקה.

שירותי המכון אינם יקרים מידי ומבוססים על סך עלויות התפעול של המשרד והמערכות הממוחשבות. אנו נשמח לתאם אתכם פגישה בשעות הנוחות לכם ולבחון דרכים בהם ניתן להגיע לאותן יעדים חשובים במינימום עלות..

 

Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים