Unadlan-Logo
ראשי / תהליך ייעוץ השקעות נדל"ן ביונדלן / שיטת הטלסקופ לאיתור נכסים והשקעות נדל"ן ביונדלן

שיטת הטלסקופ לאיתור נכסים והשקעות נדל"ן ביונדלן

"שיטת הטלסקופ" – שיטה ייחודית לאיתור נכסים והשקעות לפי מדרג מסודר של תהליכים המותאמים לתוצאות מבדקים ופרופיל המשקיע. באמצעות שיטה זו, יועץ השקעות נדל"ן מתחיל את חיפוש ההשקעות והנכסים מלמעלה ויורד אט אט בשלבים עד לאיתור ההשקעה האולטימטיבית למשקיע בהתאם למדדי השוק ביום ביצוע ההשקעה.


שלבי איתור נכסים והשקעות בעזרת שיטת הטלסקופ:

1. העברת המשקיע בסדרה של מבדקים ממוחשבים:

אין טעם לחפש השקעות נדל"ן ללא הבנה ברורה של יכולות המשקיע ומגבלותיו. לצורך כך, פותחה מערכת תשאול ייחודית ביונדלן שכל ייעודה לשקף את מצבו האמיתי של המשקיע. בצורה זו, גם המשקיע וגם היועץ השקעות שמטפל בתיקו יכולים לזהות מה הן גבולות הגזרה להשקעה.

אנו בוחנים את המשקיע בשלושה מבדקים שונים:

 1. מבדק משפחתי – מבדק המשקף את טווח ההשקעה ומדד הנזילות הנדרש.
 2. מבדק כלכלי – מבדק המשקף את היכולת הכלכלית וגובה ההשקעה הרצוי.
 3. מבדק אישי – מבדק המשקף את אישיותו של המשקיע והתמודדות עם ההשקעה.

2. בניית פרופיל אישי לתכונותיו הייחודיים של המשקיע:

לאחר שהמשקיע השלים את המבדקים בשלב הראשון של התהליך, ביכולתו של יועץ השקעות נדל"ן לבנות עבורו תיק אישי אשר בו מוגדרים פרטי המשקיע ומאפייני ההשקעה שיתאימו עבורו בצורה המיטבית. לאחר שפרופיל המשקיע מוכן, ניתן לבחון את אפשרויות ההשקעה השונות בשני אופנים:

 1. הגדרת יעד להשקעה יחודית בנדל"ן.
 2. הגדרת יעד הכולל בניית תמהיל השקעות נדל"ן.

3. בחירת קטגוריית השקעה מותאמת אישית בנדל"ן:

רבים חושבים על נדל"ן כאל דירות מגורים בלבד. אך בפועל מדובר בענף רחב במיוחד הכולל מגוון רחב של קטגוריות של השקעות. כך לדוגמה, ניתן להתייחס לנדל"ן בישראל, נדל"ן בחו"ל, נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב, קרקעות ומגרשים וכן הלאה..

נוסף על כך, בשלב זה אנו מגדירים האם אנו שואפים להשקיע בכוחות עצמנו ואו בעזרת ליווי מקצועי כהשקעה ישירה ואו האם לחלופין נרצה להשקיע בנדל"ן בצורה עקיפה בעזרת חברות, קרנות פרטיות בנדל"ן, קרנות ריט, מניות במדדי נדל"ן ושלל אופציות נוספות שנמצאות על השולחן.


4. בחירת תת קטגוריה של השקעה מותאמת אישית בנדל"ן:

לאחר שבשלב קודם בחרנו את האפיק הנכון עבורנו, עלינו לצלול מעט פנימה ולזהות את כל אותן תתי אפיקים בהם ניתן להשקיע. בשונה ממה שנהוג לחשוב, יש אינספור תתי אפיקים בכל תחום ותחום.

כך אם לדוגמה, נתייחס לנדל"ן מניב: ביכולתנו להשקיע בנכסי פנאי וקניונים, בנכסי אחסון ותעשייה, במבני משרדים ועסקים. גם בתוך כל אפיק מוזכר יש תתי אפיקים. לדוגמה, במשרדים ניתן להשקיע בקומת משרדים, ביחידת משרדים, באופן ספייס להשכרה ליחידים ועוד..


5. מעבר על שלבי איתור השקעות הנדל"ן בתוך האפיק הנבחר:

לאחר שכל השלבים לעיל תוכננו ואופיינו כהלכה, עלינו להפעיל את שיטת הטלסקופ השניה בתהליך. אנו נדגים אותה על עסקת השקעה בנדל"ן למגורים לצורך ההבנה של התהליך:

 1. בחירת מדינה – ישראל
 2. בחירת אזור – השפלה
 3. בחירת עיר – ראשון לציון
 4. בחירת שכונה – אברמוביץ
 5. בחירת רחוב – קרן קיימת לישראל
 6. בחירת בניין – 9
 7. בחירת דירה – 9

מדובר בתהליך מסודר במיוחד בו אנו מחפשים את הטוב ביותר (בהתאם למאפייני פרופיל המשקיע) בכל שלב ושלב ובכך אנו מצמצמים את טווח ההשקעה עד לרמה הנמוכה ביותר ומביאים את המשקיע עד לעסקה הנכונה ביותר בעבורו מבלי שנקבל את ההחלטות בשבילו. לבסוף, עלינו לספק למשקיע את כל המידע והכלים הנדרשים בכדי שהוא יוכל לקבל החלטה מבוססת ומחושבת בכוחות עצמו!


6. השלמת רכישה של נכסי נדל"ן ואו השקעות נדל"ן:

במידה ופעלנו נכונה בכלל השלבים הקודמים, המשקיע איתור את ההשקעה האולטימטיבית עבורו. כעת אנו מתחילים תהליך מעט מעיק וקשה לעיכול בו מנהלים משא ומתן יעיל ומקצועי בכדי להוזיל את מחיר הנכס עד למינימום האפשרי. אנו עושים זאת על ידי ניצול פרטי מידע שונים ובדיקות מקיפות שמערערים את ביטחונו האישי של מוכר הנכס ומזכים אותנו בעסקה מוזלת ככל האפשר.

לאחר מכן, עורכי הדין של הקבוצה פועלים יחד עם המשקיע בכדי להבטיח את זכויותיו ולהגן עליו מפני כל סיכון וכל חוסר במידע וזאת על ידי הנפקת נסחי טאבו, אימות בעלים רשומים, מעבר על חוזה מכר והצעה לתיקונים. כך שלבסוף העסקה מושלמת בהצלחה.


מדובר בתהליך יעיל ומקצועי שמתבסס על נתוני אמת הכוללים התייחסות ליכולת הכלכלית של המשקיע, למערך הסיכונים המקסימלים המותאמים למאפייניו של המשקיע וכמובן גם הגדרת יעדים ברורים להצלחה בביצוע השקעה בנדל"ן לפי פרקי זמן משתנים.

במידה ותרצו שירות זה, אנא השאירו פרטים בצד העמוד ואו בעמוד יצירת קשר באתר.